KOKVILNAS GULTAS VEĻA

Gultas veļa no kokvilnas auduma ir viena no vispopulārākajām izvēlēm jaunas gultas veļas iegādē. Kokvilna ir 100% dabisks, izturīgs, elpojošs un daudzpusīgi pielietojams audums, kas ir saudzīgs pat jutīgai ādai, un tā nodrošina izcilu komfortu un miega kvalitāti.

Kokvilnas gultas veļa ir ideāli piemērota jebkuram ģimenes loceklim, sākot no vismazākā līdz vecākajam. Kokvilnas gultas veļa ir pieejama plašā apdruku un krāsu toņu daudzveidībā: no pieklusinātiem pasteļtoņiem līdz spilgtām un drosmīgām krāsām, un krāsu kombinācijām ar elegantiem rakstiem.

Showing 1–18 of 24 results

Kokvilnas batista gultas veļa Abelia

Original price was: 119,00 €.Current price is: 89,25 €.

Kokvilnas gultas veļa Sienna Taupe

Original price was: 119,00 €.Current price is: 83,30 €.

Augstas kvalitātes kokvilnas gultas veļas komplekti var kalpot pat divreiz ilgāk nekā gultas veļa no mākslīgi sintezētām poliestera šķiedrām, un nodrošinās komfortablu nakts atpūtu visa gada garumā. Pateicoties kokvilnas termoregulācijas īpašībām, vasarā kokvilnas gultas veļa neļaus pārkarst, bet aukstā un drēgnā laikā palīdzēs saglabāt siltumu. Spilvenu nams klāstā ir pieejama arī kokvilnas gultas veļa, kas nav jāgludina.

Spilvenu namā atradīsiet gultas veļas komplektus ne tikai no satīna, flaneļa, Ēģiptes kokvilnas un 100% ķemmētas kokvilnas, bet arī no jauktu šķiedru kokvilnas audumiem ar kaņepju vai lina šķiedru piejaukumiem, lai katrs varētu atrast sev vispiemērotāko gultas veļu izcilam miegam.