GRIĶU SPILVENI

Katram gultas klājuma elementam ir sava nozīme, lai nodrošinātu labu miega kvalitāti un komfortu atpūtas laikā. Dzīvesveidam un ikdienas paradumiem, atbilstošs spilvens palīdz nodrošināt ergonomiski pareizu atbalstu kaklam un muguras augšdaļai. Spilvenu nams spilvenu klāstā esošie griķu spilveni pielāgojas katra unikālajām galvas un kakla izliekuma formai. Griķu spilveni nodrošina komfortablu atbalstu, kas spēj mazināt muskuļu sasprindzinājumu un sāpes.

Rādīt visus 4 rezultātus

Spilveni ar griķu sēnalu pildījumu ir plaši izmantoti jau gadsimtiem ilgi Āzijā un it īpaši Japānas kultūrā. Mūsdienās griķu spilvenus ir iecienījuši cilvēki, kuri dod priekšroku dabai un cilvēka veselībai draudzīgiem produktiem.
Griķu sēnalu pildījums ir pilnībā dabisks bez ķīmiskām piedevām, kas nerada riskus alerģiskām reakcijām un nekavē vienmērīgu gaisa cirkulāciju. Šādi spilveni ir piemēroti alerģiskiem cilvēkiem un cilvēkiem ar jutīgu ādu.
Griķu spilvenu pildījums ir viegli izņemams vai papildināms atkarībā no nepieciešamības, lai nodrošinātu individuāli vispiemērotāko atbalstu kaklam un muguras augšdaļai. Turklāt, griķu spilveni ir ilglaicīgs ieguldījums. Atbilstoši kopti griķu spilveni var tikt izmantoti līdz pat 10 un vairāk gadiem, kamēr spilveni ar sintētisku pildījumu var tikt mainīti ik pēc gada.