Noderīgi

4 soļi zīda acu maskas mazgāšanā

zīda mazgāšanas līdzeklis Tenestar

Būtisks papildinājums, kas palīdz radīt ideālus apstākļus dziļam, netraucētam miegam ir zīda acu maska, kas vienlaikus veicina veselīgu un mirdzošu ādu. Tomēr ir svarīgi paturēt prātā: lai acu maska miega laikā turpinātu darboties kā burvība, ir svarīgi, lai tā būtu tīra. Atšķirībā no materiāliem, kurus var vienkārši ievietot veļas mašīnā, zīda acu maska prasa lielāku uzmanību. Tā kā zīdam piemīt hipoalerģiskas un antibakteriālas īpašības, to nav nepieciešams mazgāt bieži. Mazgājiet zīda miega masku tikai tad, kad tas patiešām ir nepieciešamas, proti, tad, kad uz tās sāk parādīties nelieli plankumi un traipi.

Kā mazgāt zīda acu masku

Ja meklējat veidu, kā mazgāt zīda acu masku, nesabojājot tās smalkās šķiedras, izpildiet 4 mazgāšanas soļus – no mazgāšanas līdz gludināšanai. Acu maskas tīrīšana ir īss un vienkāršs process. Iesakām to mazgāt ar rokām, nevis veļas mašīnā. 4 soļi zīda acu maskas mazgāšanā:

1. solis

Piepildiet bļodu ar remdenu ūdeni, kas ir aptuveni 30 grādi. Nekad nelieciet zīda acu masku verdošā ūdenī, jo augstā temperatūra var sabojāt zīdu. Ūdenim pievienojiet nedaudz zīdam nekaitīga mazgāšanas līdzekļa (lai noteiktu, cik daudz mazgāšanas līdzeklis jāpievieno, skatiet norādījumus uz mazgāšanas līdzekļa pudeles).

2. solis

Iegremdējiet zīda acu masku ūdens un mazgāšanas līdzekļa maisījumā, un maigi mazgājiet ar rokām. Kad esat izmazgājis, izskalojiet to vēsā ūdenī.

3. solis

Viegli nospiediet lieko ūdeni. Nežāvējiet zīda acu masku veļas žāvētājā, jo tas var radīt grumbas un krokas Jūsu tikko izmazgātajā zīda maskā. Tā vietā, daudz drošāk ir pakārt zīda masku, lai tā izžūtu dabiski.

4. solis

Kad acu maska ir izžuvusi, gludiniet to ar parasto vai tvaika gludekli. Ja gludināt ar parasto gludekli, noteikti novietojiet zīda acu masku zem dvieļa, lai izvairītos no zīda sadegšanas. Acu maskas gludināšana ar parasto vai tvaika gludekli atjaunos zīda dabiskās īpašības un nodrošinās, ka maska paliks maiga Jūsu ādai.

Papildu kopšanas padoms: mazgājot zīda acu masku, izvairieties no kārdinājuma izmantot auduma mīkstinātāju, jo tas zīdam nav nepieciešams un var kaitēt audumam.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta Obligātie lauki ir atzīmēti *