VILNAS SEGAS

Tām piemīt lieliska termoregulācija un gaisa caurlaidība, tās aizsargā no karstuma un aukstuma. Vilnas sprogainā struktūra ļauj uzkrāties ietilpīgam gaisa daudzumam, nepārsniedzot siltumizolācijas efektu.
Vilnas segas galvenās priekšrocības: nodrošina labu termoregulāciju, augsta mitruma absorbētspēja, izturība, videi draudzīgs, dabīgs materiāls.

Vilnas segas iesakām, ja patīk smagnējas segas, kas piekļausies Jūsu augumam.

Rādīt visus 7 rezultātus

Kamieļu vilnas segas ir augstākās kvalitātes gultasveļas izvēle, kas piedāvā unikālas priekšrocības, piemēram, izcilu siltumu, termoregulāciju un izturību. Kamieļu vilnas sega ir vērtīgs ieguldījums tiem, kas meklē dabisku, greznu un ērtu gulēšanas pieredzi.

Kamielis ir labi pielāgojies skarbam klimatam gan karstām dienām, gan aukstām naktīm, tādējādi tam ir optimāla temperatūras regulēšana.
Kamieļu mati ir ļoti izturīgi, un pat pēc vairākiem gadiem, tiem gandrīz nav redzamas nodiluma pazīmes. Kamieļu matiem piemīt arī pašattīrīšanās īpašības, tādēļ regulāra segas vēdināšana un svaigs gaiss - atsvaidzinās to.

Kašmira segas piedāvā nepārspējamu maigumu, siltumu un greznību. Cena atspoguļo kašmira kvalitāti, meistarību un izmantotos materiālus. Kašmirs ir slavens ar savu īpaši maigo tekstūru, kas nodrošina ļoti ērtu un mājīgu gulēšanas pieredzi. Pareizi kopjot, kašmira sega var nodrošināt komfortu un eleganci gadiem ilgi.