DŪNU SEGAS

Jau gadsimtiem ilgi, dūnas tiek izmantots kā izcils segu pildījuma materiāls, radot vieglas, mīkstas un ļoti siltas Premium klases segas. Spilvenu nams piedāvājums ļauj katram sajust, ko nozīmē ietīties siltā un komfortablā dūnu mākonī. Dūnu segas ļauj saglabāt vienmērīgu siltumu visas nakts garumā.
Mūsu sortimentā piedāvātās dūnu segas ir īstā izvēle ikvienam, kurš vēlas ļauties īpašas relaksācijas pieredzes greznībai. Iegremdējieties tīrā labsajūtā!

Rādīt visus 16 rezultātus

Lai atrastu individuālajām vēlmēm vispiemērotāko dūnu segu, ir jāpievērš uzmanība ne tikai tās vizuālajam izskatam vai cenai, bet arī tās piegriezuma konstrukcijai, izmēra un tehnisko parametru atbilstībai individuālajiem gulēšanas paradumiem.

Dūnu segu pildījumā tiek izmantotas pīļu vai zosu dūnas. Dūnām piemīt labākas spējas aizturēt ķermeņa siltuma aizplūšanu gaisa cirkulācijas rezultātā, tādēļ dūnu segas ir ļoti siltas, bet gulēšanas laikā neļauj pārkarst.
Dūnu segu lielākais trūkums ir to nepiemērotība alerģiskiem cilvēkiem, jo gaisa cirkulācijas rezultātā putekļi un ziedputekšņi var aizķerties dūnās. Spilvenu nams piedāvā dūnu segas no Mazūrijas vai Pomerānijas ezeru zosu dūnām. Zosu dūnu segas ir īpaši izturīgas un ilglaicīgas, jo var kalpot no desmit līdz pat piecpadsmit gadiem.