ZĪDA SEGAS

Vieglās, zīdaini mīkstās un uz tausti maigās zīda segas ļauj atpūtas mirkļos ietīties patiesi greznā komfortablu sajūtu mākonī. Zīda segas, kuras veido augstas kvalitātes satīna vai Ēģiptes kokvilnas pārvalks un zīda šķiedru pildījums, ir ideāli piemērotas lietošanai visās sezonās. Gulēšanas laikā, zīda segas spēj vienmērīgi līdzsvarot ārējo un iekšējo temperatūru.

Rādīt visus 10 rezultātus

Zīda segas ļauj cilvēkiem ar jutīgu ādu vai alerģijām izbaudīt kvalitatīvu miegu siltā, zīdaini maigā un komfortablā mākonī, kas vienmērīgi izlīdzina temperatūru, neļaujot pārkarst.

Atšķirībā no dūnu segām, kurās, cirkulējot gaisam, dūnu pildījumā aizķeras putekļi un ziedputekšņi, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas, zīda segas ir pildītas ar garām, augstas kvalitātes zīdkoka zīda šķiedrām. Dabiskajam zīdam piemīt hipoalerģiskas īpašības, un tas ir izturīgs pret putekļu ērcītēm, tādēļ neizraisīs alerģiskas reakcijas.

Daudzveidīgais Spilvenu nama piedāvājums ļauj izvēlēties gulēšanas paradumiem un individuālajām vēlmēm vispiemērotākās zīda segas.