Spilvenu nams iesaka

Zīda spilvendrāna – izcila dāvana

zīda spilvendrānas charme silk 25mm

Zīda spilvendrāna izcila dāvana sevis palutināšanai

Pateicoties zīda auduma hipoalerģiskajām, termoregulējošām un antistatiskajām īpašībām, zīds ir  īpaši piemērotas cilvēkiem ar jutīgu ādu. Iepazīstot zīda audumu, tas var arī kļūt par neatņemamu ikvakara skaistumkopšanas rituāla daļu. Atšķirībā no kokvilnas, zīdam piemīt mazākas mitruma absorbcijas spējas, tādēļ sejas āda un mati nakts laikā nezaudēs dabisko mitrumu. Zīda spilvendrāna palīdz kavēt smalko sejas ādas grumbiņu veidošanos un ādas novecošanos.
Izvēloties zīda gultas veļu, ir būtiski pievērst uzmanību zīda kvalitātei un tā kopšanas prasībām. Jo kvalitatīvāks būs gultas veļā izmantotais zīda audums, jo izteiktākas būs zīdam piedēvētās īpašības.

Kādēļ Spilvenu nama produktu klāsts ir īpašs?

Spilvenu nams piedāvā zīda spilvendrānas, segu pārvalkus un palagus tikai no 100% Mulberry zīda, kam piemīt gan augsta kvalitāte, gan izturība. Uz citu zīda audumu fona, 100% Mulberry tekstilizstrādājumi, kas austi no garākām zīda šķiedrām ar apaļāku šķērsgriezumu, izceļas ar gludāku, maigāku un vienmērīgāk krāsotu auduma virsmu.

Kādi aspekti ir jāņem vērā izvēloties spilvendrānu?

Lai arī telpas iekārtojumam, atbilstoša toņa segas pārvalka un spilvendrānas izvēle, var palīdzēt radīt guļamistabā mājīgu, nomierinošu un vizuāli aicinošu sajūtu, daudz lielāka ietekme ir piemērotam spilvenam. Individuālajiem gulēšanas ieradumiem, atbilstoša izmēra spilvens un spilvendrāna uzlabo miega kvalitāti un vispārējo labsajūtu.

Spilvenu nams piedavājumā ir iespējams iegādāties ne tikai standarta izmēra spilvendrānas 40×60, 50×60 un 50×70 cm lieliem spilveniem, bet arī pasūtīt gultas veļu pēc individuāliem izmēriem.

Cik bieži ir jāmazgā zīda spilvendrānas?

Smalku netīrumu, putekļu, sejas ādas un matu dabisko eļļu, kā arī skaistumkopšanas produktu daļiņu uzkrāšanās uz zīda virsmas var audumu sabojāt. Zīda spilvendrānas ir jāmazgā ik pēc 7-10 dienām ar rokām vai saudzīgā režīmā veļas mazgājamajā mašīnā.
Zīda spilvendrānas, mazgājot veļas mazgājamajā mašīnā, vēlams ievietot tīklveida veļas mazgāšanas maisā, vispirms tās izgriežot uz otru pusi. Saudzīga zīda gultas veļas mazgāšana un žāvēšana ļaus nodrošināt  gultas veļas ilglaicīgumu – audums netiks sabojāts mehāniski un nezaudēs savas vizuālās kvalitātes. Zīda gultas veļu nedrīkst žāvēt veļas žāvētājā.

#zīdagultasveļa #zīdaspilvendrāna #mulberryzīds #dabīgszīds

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta Obligātie lauki ir atzīmēti *