GULTAS VEĻAS KOMPLEKTI

Lai atgūtu spēkus no ikdienas steigas un uzkrātu jaunu enerģiju, ļoti būtisks ir komforts un miega kvalitāte, ko spēj dot gulēšanas paradumiem piemērota gultas veļa, gultas matracis un spilveni. Katram no gultas klājuma elementiem ir sava nozīme kvalitatīva miega nodrošināšanai, neradot gulētājam diskomfortu vai nepatīkamas sajūtas miegā. Tieši gultas veļas vizuālais izskats ietekmēs to, kāda šķitīs pati guļamistaba.

Showing 1–18 of 89 results

Spilvenu nams piedāvā daudzveidīgu gultas veļas komplektu klāstu jebkurai gaumei no zīda, kokvilnas, lina, satīna un flaneļa. Atliek vien izvēlēties tīkamāko gultas veļas izmēru, apdari, krāsu un apdrukas rakstu.
Visbiežāk gultas veļas komplekti tiek iedalīti pēc audumu veida, jo to īpašības ietekmēs komfortu un kopējo labsajūtu gulēšanas laikā.

Zīda gultas veļa

Zīda gultas veļas komplekti ir piemēroti cilvēkiem, kam ir jutīga āda un kas rūpējas par savu izskatu. Spilvenu nams piedāvājumā esošā zīda gultas veļa tiek izgatavota no augstas kvalitātes 100% Mulberry zīda, nodrošinot lielāku izturību un zīdaini maigu auduma virsmu.

Satīna gultas veļa

Gultas veļa ar greznu spīdumu. Gultas veļas perfekti gludajai virsmai piemīt atvēsinošs efekts, kas neļaus nakts laikā pārkarst. Satīna gultas veļai nepiemīt zīda hipoalerģiskās un antistatiskās īpašības.

Kokvilnas gultas veļa

Viena no vispopulārākajām gultas veļas izvēlēm. Kokvilna ir izturīgs, elpojošs, viegli kopjams un daudzpusīgi lietojams audums. Pateicoties spējām līdzsvarot temperatūras svārstības, kokvilnas gultas veļa neļaus pārkarst vai salt.

Lina gultas veļa

Gultas veļas komplekti no dabiskām lina šķiedrām var šķist nedaudz raupjāki nekā satīna, zīda vai kokvilnas veļa, tomēr arī lina veļai piemīt hipoalerģiskas un antistatiskas īpašības. Ar katru mazgāšanas reizi lina gultas veļa kļūs mīkstāka.

Flaneļa gultas veļa

No mīkstā un siltā flaneļa auduma izgatavotā gultas veļa ir īpaši piemērota ziemas naktīm. Veļas blīvā, mīkstā un samtainā tekstūra palīdz radīt komfortablu un mājīgu sajūtu.
Spilvenu namā ir iespējams iegādāties gan standarta izmēru gultas veļas komplektus, kas sastāv no spilvendrānām un segu pārvalkiem, gan pasūtīt gultas veļu pēc individuāliem izmēriem.

Spilvenu namā ir iespējams iegādāties gan standarta izmēru gultas veļas komplektus, kas sastāv no spilvendrānām un segu pārvalkiem, gan pasūtīt gultas veļu pēc individuāliem izmēriem.