ZĪDA SPILVENDRĀNAS

Zīda spilvendrāna būs izcila dāvana sevis palutināšanai. Pateicoties zīda auduma antialerģiskajām, termo regulējošām un antistatiskajām īpašībām, zīda spilvendrānas ir ne tikai īpaši piemērotas cilvēkiem ar jutīgu ādu, bet arī var kļūt par neatņemamu ikvakara skaistumkopšanas rituāla daļu.

Showing 1–18 of 30 results

Atšķirībā no kokvilnas, zīdam piemīt mazākas mitruma absorbcijas spējas, tādēļ sejas āda un mati nakts laikā nezaudēs dabisko mitrumu. Zīda spilvendrāna palīdz aizkavēt smalko sejas ādas grumbiņu veidošanos un ādas novecošanos.

Izvēloties zīda gultas veļu, ir būtiski pievērst uzmanību zīda kvalitātei un tā kopšanas prasībām. Jo kvalitatīvāks būs gultas veļā izmantotais zīda audums, jo izteiktākas būs zīdam piedēvētās īpašības.

Spilvenu nams piedāvā zīda spilvendrānas, segu pārvalkus un palagus tikai no 100% Mulberry zīda, kam piemīt gan augsta kvalitāte, gan izturība. Uz citu zīda audumu fona 100% Mulberry tekstilizstrādājumi, kas austi no garākām zīda šķiedrām ar apaļāku šķērsgriezumu, izceļas ar gludāku, maigāku un vienmērīgāk krāsotu auduma virsmu.

Izcili maigs pieskārienam, labākais no visiem audumu veidiem. Palutiniet sevi, guļot ar zīdu izklātā guļvietā!